Druhý názor

druhý názor

V rámci Vaší firmy již určitě máte zkušenosti s nějakou advokátní kanceláří, možná s ní dokonce spolupracujete na trvalejší bázi. Možná jste s jejich prací docela spokojeni, možná tak trochu méně a obracíte se na ně jen když opravdu musíte. Většina firem netuší, že by za stejnou cenu mohli mít třeba daleko kvalitnější poradenství, které by jim dalo opravdu silné krytí. Na co totiž většina firem docela rezignuje je pokusit se obstarat si měřítko toho, v jaké kvalitě jim může být právní poradenství poskytováno, pokud zkusí jinou advokátní kancelář.

Na složitější právní problémy se určitě vyplatí mít k dispozici více právních názorů od vícero kanceláří. U nás v kanceláři jsme natolik přesvědčeni o tom, že Vám dokážeme najít zajímavé cesty i v těch nejkomplikovanějších právních záležitostech, že Vám nabízíme tento náš další právní názor k Vaší (třeba již rozběhnuté) právní záležitosti zdarma.

Pokud Vaše firma odpovídá našemu zaměření (viz sekce profil a reference), popište nám prosím zevrubně, o co se Vám jedná a my se s Vámi následně spojíme a navrhneme Vám konkrétní kroky ke zvážení. Jen tak. Zdarma.

Opravdu?

Ano, v tuhle vůbec za to opravdu nic nechceme. Nemůžete přece ještě vědět, zda Vám náš výstup bude nějak k užitku. Když nás ale necháte, abychom Vám ukázali jak pracujeme, můžete jenom získat. Vaše komplikovaná právní záležitost nakonec může být poměrně rychle vyřešená nebo alespoň daleko přehlednější.

Proč to děláme?

Chceme Vám ukázat, že i v těch zdánlivě nejsložitějších či obtížně řešitelných obchodních věcech nebo sporech umíme najít zajímavé cesty a sestavit Vám sled různých právních nástrojů a taktik tak, aby bylo co neefektivněji dosaženo kýženého výsledku.

Pojďme to spolu zkusit. Budeme se těšit na spolupráci!