Kontakt

Legal Partners, advokátní kancelář s.r.o.
IČ: 06758967, DIČ: CZ06758967
datová schránka: 5wtyrgd

  • Záhořanského 1944/4, 120 00 Praha 2
  • (+420) 770 778 272
  • info@legalpartners.cz

Vedení kanceláře

JUDr. Libor Vašíček
JUDr. Libor Vašíček

zakladatel
a vedoucí advokát

JUDr. Mgr. Šárka Vašíčková
JUDr. Mgr. Šárka Vašíčková

senior partner

Jak fungujeme?

Jsme pro sebe dobrou volbou?

Snažíme se poskytovat klientům mimořádnou hodnotu ve všem, co pro ně děláme. Chceme být jejich stabilními a dlouhodobými partnery, na které se mohou spolehnout. Pokud jste z oblasti, kterou dobře umíme (viz profil naší kanceláře) a myslíte, že bychom Vám mohli být nápomocni, určitě nám dejte o sobě vědět.

První schůzka zdarma?

Ano, první schůzka je samozřejmě zdarma. Není fér, abyste platili za první „poznávací“ schůzku. Nemůžete totiž vědět, zda s námi vůbec chcete pracovat a zda Vám náš právní přístup, přemýšlení a způsob práce vyhovuje. Stejně tak my Vás chceme poznat také osobně a zjistit, zda a jak Vám můžeme pomoct.

Jaké máme ceny?

Poznáme-li po první schůzce s klientem, že spolu chceme vzájemně spolupracovat, uzavíráme spolu jednoduchou jednostránkovou smlouvu o poskytování právních služeb. S každým klientem sjednáváme tzv. základní hodinovou sazbu s tím, že pokud čas vynaložený ze strany naší advokátní kanceláře za období jednoho kalendářního měsíce

Jak funguje pravidelná spolupráce?

Pravidelná spolupráce s klienty probíhá níže uvedeným způsobem:

  • Za klientem dojíždíme na jednání zpravidla přímo do jeho sídla. Česká republika je malá, nenutíme klienty, aby jezdili za námi (i když jste samozřejmě kdykoliv vítáni!).
  • Pravidelných schůzek s klientem se obvykle účastní více právníků naší kanceláře. Klientům však účtujeme pouze čas jednoho právníka.
  • Neúčtujeme žádné náklady na kancelářské tisky a kopírování, a to ani když jde o velké objemy (žaloby, smlouvy aj).
  • Nerozlišujeme, zda je práce poskytována v českém nebo anglickém jazyce. Rozsáhlejší překlady předáváme z důvodu efektivity našim (ověřeným) překladatelům specializovaným na právní překlady, následně naši právníci již provádějí pouze právní korekturu dodaného překladu.
  • Vyúčtování probíhá buď na měsíční bázi nebo jedenkrát za dva měsíce. Předchází mu vždy námi zaslaný přehled provedené práce a následně elektronicky vystavená faktura.

První krok?

Jednoduše nám prosím zavolejte nebo vyplňte níže uvedený formulář a potkejme se! Budeme se těšit na spolupráci!

Hezký den,
Libor Vašíček a právníci AK LegalPartners

Začněme